Konkurs (aktywny: 1)Mniej więcej raz na miesiąc w mojej audycji Lepszy Punkt Słyszenia w rockserwis.fm odbywają się konkursy. Do wygrania najczęściej mało znane i trudno dostępne w Polsce płyty zespołów, których muzyka często pojawia się w audycji. Pytania padają przeważnie w trakcie audycji (piątek g. 21), choć może się zdarzyć, że będą umieszczane także na tej podstronie bloga, więc zachęcam do zaglądania tu od czasu do czasu.

AKTUALNY KONKURS10 sierpnia w audycji Lepszy Punkt Słyszenia na antenie rockserwis.fm padnie pytanie konkursowe. Odpowiedź na wspomniane pytanie należy wysłać: a) prywatną wiadomością do profilu LPS-u na Facebooku, b) mailem: jakubbizonmichalski@gmail.com, c) przez formularz na stronie rockserwis.fm -> ludzie -> jakub "bizon" michalski.
Do wygrania jedna z widocznych na zdjęciu "elpeesowych" płyt, które były także opisywane na tym blogu. Konkurs potrwa do środy (15 sierpnia), po czym wylosuję dwie osoby ze zgłoszeń z prawidłową odpowiedzią. Jako pierwsza swoją nagrodę będzie wybierała pierwsza wylosowana osoba.

Poniżej teksty dotyczące pięciu konkursowych płyt:
PRISTINE
GIN LADY
GRUSOM
HAIR OF THE DOG
MONDO DRAG

Pytanie konkursowe padło w ostatnim odcinku LPS-u. Tym, którzy przegapili, służę >>podcastem<<