wtorek, 31 stycznia 2017

Wishbone Ash [support: Steve Hill, Lizard] - Gomunice [Bogart], 29 I 2017 [galeria zdjęć]

Po relację słowną z koncertu Wishbone Ash w klubie Bogart (Gomunice koło Radomska) odsyłam tym razem na stronę rockserwis.fm - tam pojawiło się zarówno trochę słów, jak i zdjęcia (w większości inne niż tu).

Podziękowania dla organizatora polskiej trasy Wishbone Ash - firmy Cinematographer Productions - za możliwość fotografowania.

Wishbone Ash
Steve Hill


Lizard


Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa i mam do nich wyłączne prawa. Linkowanie do tej podstrony mile widziane. Daj znać, jeśli chcesz je wykorzystać. / All photos were taken by me and I own all rights to those photos. Feel free to link to this page. Write to me if you want to use them.


--
Zapraszam na prowadzoną przeze mnie audycję Lepszy Punkt Słyszenia w radiu Rock Serwis FM w każdy piątek o 21 (powtórki w niedziele o 14)
http://rockserwis.fm - tu można mnie słuchać
http://facebook.com/lepszypunktslyszenia - a tu porozmawiać ze mną w trakcie audycji
Zapraszam też na współprowadzoną przeze mnie audycję Nie Dla Singli w każdą sobotę o 20
http://zak.lodz.pl - tu można nas słuchać
http://facebook.com/niedlasingli - a tu z nami porozmawiać w trakcie audycji

3 komentarze:

 1. No niee! Przecież Gomunice parę kilometrów ode mnie, a ja się nie zorientowałam o czasie! Matko, Wishbone Ash mnie ominął!!! Nie masz pojęcia, jakie poczucie straty odczuwam przez Twojego posta ;( Mam nadzieję zobaczyć jeszcze Huntera w Bogarcie, ale to już nie będzie to samo...

  Ciepełka
  Martyna z rockmetalu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to od razu polece The Brew 17 marca w Bogarcie - oni na żywo nigdy nie zawodzą ;)

   Usuń
  2. A i to rozważam :) na razie jeszcze czekam na Sabaton I Accept w Krakowie, tam juz man pewność ze nie zawiodą . No i ze będę ;-; nie jak na nieszczesnym wishbone... Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego to Accept jest gosciem specjalnym a headlinerem Sabaton.

   Usuń