niedziela, 21 lutego 2016

The Winery Dogs - Warszawa [Progresja], 20 II 2016 [galeria zdjęć]

Słowo supergrupa jest w ostatnich latach niestety nadużywane przy okazji powstawania każdego niemal zespołu składającego się z muzyków mniej lub bardziej znanych formacji. W przypadku The Winery Dogs mowy o nadużyciach być nie może. To supergrupa przez duże SUPER. Przybyli, zagrali, powalili. Ale jakże różny był to koncert od niedawnego występu w tym samym miejscu grupy Steve'a Rothery'ego. Tam mieliśmy do czynienia niemal z poezją dźwięku, z pięknym muzycznym przeżyciem, urzekającym niemal każdą nutą. Podczas koncertu The Winery Dogs piękna i głębszych wrażeń było jakby mniej, ale dynamiką, popisami technicznymi, radością ze wspólnego grania i absolutnym mistrzostwem w zapewnianiu publiczności znakomitej rozrywki panowie z The Winery Dogs zniszczyli system, jak mawia młodzież. A może nie mawia. W każdym razie właśnie to zrobili. Półtorej godziny muzycznego wulkanu energii i rockowego szaleństwa. Trio nie zdecydowało się na prezentację swoich wcześniejszych muzycznych dokonań w szeregach innych grup, więc cały set wypełniły kompozycje z dwóch wydanych jak dotąd płyt The Winery Dogs. Nikomu to chyba nie przeszkadzało, bo zdecydowana większość wypełniającej szczelnie warszawską Progresję publiczności wyszła zachwycona i oszołomiona popisami Richiego Kotzena, Billy'ego Sheehana i Mike'a Portnoya.Dziękuję klubowi Progresja Music Zone za możliwość fotografowania.
więcej zdjęć wkrótce tu: https://www.flickr.com/photos/jakubbizonmichalski/albums/72157664749455991Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Nie bądź bucem, nie kradnij cudzej własności. Chcesz się nimi podzielić - podlinkuj ten wpis lub spytaj o zgodę.

--
Zapraszam na współprowadzoną przeze mnie audycję Nie Dla Singli w każdą sobotę o 20
http://zak.lodz.pl - tu można nas słuchać
http://facebook.com/niedlasingli - a tu z nami porozmawiać w trakcie audycji
oraz na prowadzoną przeze mnie audycję Lepszy Punkt Słyszenia w radiu Rock Serwis FM w każdy piątek o 22 (powtórki w soboty o 14)
http://rockserwis.fm - tu można mnie słuchać
http://facebook.com/lepszypunktslyszenia - a tu porozmawiać ze mną w trakcie audycji

4 komentarze:

 1. Koncert rewelacja. Fajne zdjęcia. Komórka mi nawaliła więc cieszę się, że jest ta stronka. Czy można prosić i przesłanie zdjęć w jakości oryginalnej? mdrobny(at)gmail
  Thx

  OdpowiedzUsuń
 2. włączyłam odsłuch,słucham, czytam i tadam! energia mnie zmiotła z fotelika, a dodatkowy widok pana w pumpiastych spodenkach mnie rozłożył na obie łopatki;) koncert musiał być niesamowity:) zarzucę następny numer, bo jakoś muszę wstać z podłogi;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koncert był wyjebany w kosmos

  https://youtu.be/TCcPAajBFmQ

  OdpowiedzUsuń
 4. The Winery Dogs In Warsaw-Progresja (zdjęcia i filmy)

  https://rokostageman.wordpress.com/2016/02/21/the-winery-dogs-movies/

  https://rokostageman.wordpress.com/2016/02/21/the-winery-dogs-in-warsaw-pictures/

  OdpowiedzUsuń